facebook

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte Szkoły Podstawowej i Przedszkola Da Vinci.
W ofercie na rok szkolny 2018/2019 znalazły się nowe projekty tj. klasa pierwsza i grupa przedszkolna ze specjalną strefą tenisa ziemnego. To oferta dla tych, którzy chcą bezproblemowo łączyć treningi z nauką w szkole. Projekt ten realizujemy wspólnie z Parkiem Tenisowym Olimpia. Druga propozycja to klasa pierwsza z poszerzonym j. angielskim. Duża część podstawowych zajęć będzie odbywać się właśnie w tym języku. Towarzyszyć im będą konwersacje z native speakerem. Do wyboru także popołudniowy klub w języku obcym i kontakty międzynarodowe z rówieśnikami. Rozwija się także przedszkole i w nasze progi zapraszamy także, od tego roku, cztero- i pięcioletnie dzieci. Opowiemy o naszych metodach pracy i codziennym życiu szkoły. Będzie też czas na zabawę z gigantycznymi klockami i naszym nowym gościem robotem Photonem. Trochę poeksperymentujemy w pracowni chemicznej. Miło będzie się spotkać.
Do zobaczenia.
Z powodów organizacyjnych prosimy o zapisywanie się na spotkanie przez formularz elektroniczny
https://docs.google.com/forms/d/1Ivu-Fq7WLB-_g1mUtMrPk74kY37PQ2NsZFpe38q_sNg/prefill
lub telefonicznie w sekretariacie szkoły tel. 61 844 55 41.